پشتیبانی تلگرام

قوانین


۱- کلیه کاربرانی که قصد خرید از صدرا پی را دارند میبایست به صورت دقیق احراز هویت شوند. این روند یکبار انجام می گیرد، لذا این سایت از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.

۲- جهت احراز هویت ممکن است مدارکی نظیر کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه، پاسپورت یا تصویر کارت بانکی از کاربر دریافت گردد. بدیهی است مدارک فوق می بایست واضح و فاقد هرگونه خدشه باشد.

۳- کاربران اجازه ندارند که از حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد دیگر برای انجام تراکنش های مالی خود استفاده کنند. همچنین اجاره حساب کاربری به دیگران ممنوع بوده و موجب مسدودی حساب خواهد شد.در صورتی که سیستم هوشمند امنیتی صدرا پی تشخیص دهد که فرد از حساب کاربری و بانکی اجاره ای استفاده میکند،تمامی پرداخت ها به صورت خودکار بلوکه شده و اطلاعات فرد برای پلیس محترم فتا و دیگر نهاد های مربوطه ارسال خواهد شد.بدیهی است که مسئولیت حقوقی این تخلف به عهده کاربر میباشد.

۴- واریز ریال توسط کاربر فقط از حساب و کارت بانکی خود کاربر که در سایت ثبت کرده و تایید شده است، مجاز می باشد. واریز ریال از کارت دیگران موجب مسدودی حساب کاربر خواهد شد و برگشت پول منوط به طی مراحل قانونی می باشد.

۵- کاربران برای ثبت سفارش دقت لازم در ارائه صحیح اطلاعات را داشته باشند. در تمام مراحل سفارش، خود کاربر مسئول تمام اشتباهاتی است که به واسطه ارائه اطلاعات نادرست صورت گرفته است.

۶- در صورتی که بنا بر اطلاعات اشتباه کاربر، مبلغ مربوط به سفارش به حسابی دیگر بجز حساب کاربر واریز شود مسئولیت این اتفاق برعهده خود کاربر می باشد.

۷- به منظور جلوگيری از سوءاستفاده های احتمالی، پولشویی و دیگر انواع روش های مجرمانه، کاربر موظف است تمام اطلاعات مربوط به حساب را نزد خود نگهداری کند. در غیر این صورت و انتقال این اطلاعات به شخصی غیر ازصاحب حساب، صدرا پی همکاری خود را با کاربر قطع نموده و عواقب ناشی از این امر بر عهده کاربر می باشد.

۸- صدرا پی هیچ گونه مسئولیتی را درباره وجود هرگونه ابهام درحساب گیرنده یا عدم اطمینان از جانب گیرنده نمی پذیرد.

۹- پس از اتمام عملیات خرید، مکان و زمان و نحوه استفاده از ارز الکترونیکی خریداری شده بر عهده کاربر می باشد. صدرا پی فقط خدمات خرید و فروش ارائه می کند و مسئولیتی در قبال استفاده نادرست خریدار از پولهای الکترونیکی خریداری شده ندارد. صدرا پی موظف است که پرداختهای ناشناس و مشکوک را تا رفع ابهام در هويت واقعی فرستنده پول، به حالت تعليق درآورد و حساب فرد متخلف را در سایت صدرا پی مسدود نماید.

۱۰- کاربر باید با اتصال به اینترنت اصلی خود با ما در ارتباط باشد و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده هایی که شناسایی محل اتصال کاربر به اینترنت را مختل کنند، مجاز نمی باشد.

۱۱- کاربرانی که برای سازمان یا شرکت خاصی ثبت سفارش انجام می دهند باید مدارک لازم را بدون کوچکترین ابهامی برای اثبات این موضوع که نماینده رسمی آن شرکت یا سازمان می باشند ارائه کنند.

۱۲- صدرا پی ممکن است در صورت برگشت خوردن حواله یا پول شما که به یکی از احتمالات زیر باشد، کارمزدی را از مبلغ مورد نظر کسر نماید:

  1. در صورتی که علت پرداخت در حواله های بین المللی درست نوشته نشده باشد.
  2. در صورتی که پول از حسابی که به نام فرستنده حساب نباشد فرستاده شده باشد.
  3. در صورتی که پول از حساب الکترونیکی توسط فردی بجز صاحب حساب ارسال شده باشد.
  4. در صورتی که دلایل لازم مربوط به مشکل دار بودن مبالغ ارسالی وجود داشته باشد.
  5. در صورتی که سفارش توسط اتصال اینترنتی که توسط وی پی ان یا پروکسی ایجاد شده باشد ثبت شده باشد.
  6. در صورتی که کاربر در زمان مورد نظر نتواند مدرک شناسایی درخواست شده را ارائه نماید.

۱۳- در صورتی که اثبات شود کاربر با استفاده از سرویس ها و خدمات این وبسایت قصد پول شویی، فریب دادن دیگران، کلاهبرداری، انتقال پول های دزدی و ... را با ارائه اسناد و مدارک هویتی جعلی داشته است، صدرا پی تمام اطلاعات جمع آوری شده از فرد را برای رسیدگی به پلیس وسازمان های مربوطه ارائه خواهد کرد.همچنین همکاری با وی قطع شده و حساب کاربری او مسدود میگردد.

۱۴- کاربر موظف است با توجه به اطلاعات تماسی که در سایت ثبت کرده است، در مواردی هنگام طی شدن روال سفارش، در دسترس باشد، در غیر این صورت صدرا پی می تواند سفارش را یکطرفه باطل نماید.

۱۵-به سایت های شرطبندی و قمار و کاربران اینگونه سایتها هیچگونه خدماتی ارائه نشده و در صورت مشاهده این موضوع حساب کاربری فرد پس از تسویه کامل با وی مسدود و همکاری با او قطع خواهد شد.

۱۶-هم کاربر و هم پرسنل شرکت صدرا پی موظف به رعایت ادب و شئونات اسلامی در برخورد با یکدیگر میباشند.

۱۷- کاربر تایید می کند که با ثبت نام و ثبت سفارش در صدرا پی موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است.برچسب ها: قوانین سایت
-